Square Enix heeft bekend gemaakt dat er morgen, donderdag 13 december, een Reveal Stream gepland staat voor Outriders. In de stream zullen we tevens de eerste gameplay te zien krijgen van de game.
Outriders is een coöperatieve RPG-shooter, in ontwikkeling bij People Can Fly (Gears of War: Judgment, Bulletstorm) en Square Enix External Studios (Sleepding Dogs, Just Cause). Het verhaal speelt zich af in een duister en wanhopige sci-fi-universum waar de mensen proberen te overleven in de loopgraven van Enoch. Doel is om je eigen Outrider te creëren en daarmee over de vijandige planeet te trekken. Vanuit de sloppenwijken van de First City trek je door bossen, bergen en woestijnen op zoek naar de bron van een mysterieus signaal.
Outriders combineert gunplay met vernietigende superkrachten en een snel groeiend arsenaal aan macaber wapentuig en uitrusting. De Reveal Stream zal worden gepresenteerd door game director Bartek Kmita; hoofdschrijver Joshua Rubin en presentator Malik Forte. De stream begint op donderdag, 13 februari om 21:00 uur en is te bekijken via Twitch.
Om met de game aan de slag te gaan moeten we nog even geduld brengen, het verschijnt dit najaar op de PC, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 en PlayStation 5.