De laatste tijd zijn er steeds meer geruchten over de opvolger van de Xbox 360, veel van deze geruchten verwezen hierbij naar de E3 van 2012. Een nieuw gerucht laat echter minder lang op zich wachten, de eerste details zouden namelijk in januari verschijnen.
De Franse website Xboxygen laat weten dat Major Nelson gedurende de CES 2012 aanwezig zal zijn om de eerste informatie vrij te geven over iets wat 'Xbox Loop' heet.
Het zou niet zozeer gaan om een complete onthulling van de nieuwe Xbox, iets wat bewaard lijkt te worden voor de E3, echter willen ze wel de eerste details met ons delen. De website VG247 weet te melden dat de ontwikkeling zich in twee aparte kampen afspeelt: de 'Loop' divisie die zich richt op de software en de 'Infinity' divisie die zich bezig houdt met de hardware.
De bronnen van Xboxygen zouden al informatie hebben over laatstgenoemde, zo zou het project al in 2005 gestart zijn. Bij de CES leren we voor het eerst iets over de hardware, zo zou het gaat om een hexa-core CPU met 2GB aan DDR 3 met een prototype dual-GPU AMD.
De CES start op 10 januari en eindigt op de dertiende van deze maand.
|