1 Maart 2005 was de dag waarop Sony de PlayStation Portable zou launchen in Europa. Er kwam echter een kink in de kabel toen bleek dat Sony niet genoeg handhelds beschikbaar had. Er werd toen maar besloten om de launch uit te stellen met meer dan een half jaar.
1 September 2005 is nu de nieuwe datum voor de launch van de PlayStation Portable. Maar ook nu lijkt de geschiedenis zich te herhalen aangezien er naar alle waarschijnlijkheid wederom niet genoeg handhelds zullen zijn. Nederlandse winkels hebben 150.000 stuks besteld bij Sony, maar Sony heeft aangegeven dit aantal niet te gaan halen bij de launch datum.
Het zijn echter niet alleen de handhelds zelf waar te weinig voorraad van is. Ook het promotiemateriaal blijkt een tekort aan te zijn.
Om het leed nog maar te vergroten is ook firmware v2.00 niet automatisch geïnstalleerd. In plaats daarvan wordt een disc bijgeleverd waarmee je deze zelf kunt installeren.
Al met al lijkt het dus geen vlekkeloze launch te worden, iets wat toch zeer raar te noemen is als het eigenlijk al op 1 maart had moeten gebeuren.
|