Toen Fight Club werd aangekondigd waren veel mensen sceptisch. Anderen, waaronder ikzelf, waren vooral nieuwsgierig.
De graphics zien er degelijk uit, en zijn nog altijd het beste gedeelte uit het spel. De gezichten van de characters zijn erg gedetailleerd waardoor de verschillende emoties goed weergegeven worden. Ook worden de blauwe plekken en het bloed van de personages goed weergegeven. De animaties zijn echter erg stroef, en dat geld ook voor de omgevingen waarin je vecht. Er is weinig interactie met de arena's waardoor je niet het gevoel hebt dat je steeds op een andere plaats vecht. Datgene waar het meeste werk lijkt te zijn ingestoken is het menuscherm. Dit is gebasseerd op het gebouw aan Paper Street uit de film. Voor de rest is het allemaal net-niet.
De sound-effecten zijn niet veel meer dan de standaard sla- en schopgeluiden die erg irritant gaan worden na een tijdje. Het leukste zijn de geluiden die je hoort als je een arm van je tegenstander breekt. Daarnaast is de voice-over wel weer tergend slecht. Hoewel delen van de muziek zijn overgenomen uit de film, lijkt het geheel op een bij elkaar geraapt zootje.
Naast de Story Mode zijn ook de standaard Arcade, Versus en Survival Modes toegevoegd. Ook kun je je eigen fighter creëren en het online opnemen tegen andere spelers. In principe maakt het niets uit met welke character je speelt en in welke mode je bezig bent. Alles voelt het zelfde aan. Na een paar uur spelen ben je de eentonige gameplay zat.

Niet alles aan Fight Club is slecht. Sommige worstel moves zijn indrukwekkend, en het is leuk om iemand zijn been te zien breken. Maar al met al mist het spel gewoon de diepgang die andere fighting games zoals Virtua Fighter of Tekken wel hebben. De graphics zijn degelijk, maar de sound daarentegen stelt erg teleur. Het idee was erg goed, maar uiteindelijk is het spel een hele droevige poging om geld te verdienen aan een fantastische film.
|