Wanneer gamers na tien jaar nog altijd liefdevol over je game praten heb je iets goeds gedaan. Misschien zelfs zo goed, dat er na al die tijd nog nieuwe content aan zit te komen.
[Update] De analist krijgt bijval van twee prominente Poolse websites die eveneens zeggen te weten dat er een nieuwe uitbreiding aan zit te komen. Eerder deze week liet IGN Poland optekenen dat ze al langere tijd weten dat er meer content in de maak is, en ze krijgen bijval van de Poolse website PPE:
quote: "Wij van PPE kunnen deze onthullingen ook bevestigen – we hoorden een jaar geleden al van onze bronnen over het nieuwe Wild Hunt-project. Ons werd in de eerste helft van 2025 duidelijk verteld dat The Witcher 3 nieuwe, omvangrijke content zou krijgen "waar we dol op zullen zijn".
[Eerder bericht] De game waar we het over hebben is The Witcher 3: Wild Hunt, waarvoor al eerder twee grote uitbreidingen verschenen. De laatste, Blood and Wine, stamt alweer van negen jaar geleden en momenteel is ontwikkelstudio CD Projekt RED druk bezig met The Witcher 4. En toch gaat dit nieuws niet over deze game.
Noble Securites analist Mateusz Chrzanowski heeft in een interview aangegeven dat er een nieuwe, betaalde uitbreiding in de maak is die voor mei 2026 moet verschijnen. Omdat The Witcher 3 nog altijd zeer populair is verwacht hij dat de game 11 miljoen stuks zal verkopen, voor een verkoopprijs van dertig dollar. Bovendien zien ze de komst van de uitbreiding als de start voor een marketingcampagne van The Witcher 4. Dit lijkt overigens wel wat vroeg te zijn, Chrzanowski voegt er namelijk aan toe dat ze The Witcher 4 pas eind 2027 verwachten.
Zitten jullie te wachten op een uitbreiding voor een tien jaar oude game?
|