Na twee keer uitgesteld te zijn is het de vraag of Grand Theft Auto IV zijn beoogde release op 19 november wel gaat halen. Ook de doorgaans goed ingelichte journalist Jason Schreier mengt zich nu in de discussie en zegt meer te weten over de huidige staat.
Afgelopen november kondigde Rockstar Games aan dat de releasedatum van 26 mei 2026 niet gehaald zou worden. Omdat ze meer tijd nodig hadden werd de release doorgeschoven naar 19 november. Dit terwijl de oorspronkelijke release eigenlijk al in 2025 plaats had moeten vinden.
In de laatste uitzending van de Button Mash podcast laat Schreier zich uit over de huidige staat van de game. Wat hij als laatste heeft gehoord is dat de content nog niet compleet was, zo werken ze nog altijd aan het afronden van levels en missies: "Ze zijn nog steeds bezig met de productie en hopelijk zijn ze daar binnenkort mee klaar."
Of deze huidige staat de release op 19 november in gevaar brengt kan hij nog nog niet zeggen, net zoals niemand dit binnen Rockstar volgens hem zeker weet. Toch is er nog zeker geen reden voor paniek en is een release in november 2026 een stuk realistischer dan eind 2025, wat ze oorspronkelijk voor ogen hadden.
|