Ontwikkelhuis Nintendo verwent ons regelmatig met gloednieuwe games, maar het bedrijf zet eveneens op geregelde momenten een stap terug in de tijd met de Virtual Console, een platform waarop geëmuleerde versies van oude titels gekocht kunnen worden.
Gamed bespreekt wekelijks de nieuwe releases zodat je weet welke games de aankoop waard zijn ondanks de grote stroom aan releases. Je vindt hieronder een overzicht van de nieuwe releases.

Alien Crush (TurboGrafx-16): Alien Crush is een pinballgame die eigenlijk nooit veel aandacht heeft gekregen, maar dat ligt zeker niet aan de kwaliteit of de designs. De pinballtafels zijn gebaseerd op buitenaardse wezens met allerlei tentakels wat een heftige indruk nalaat. Elke tafel is onderverdeeld in twee schermen, dit zorgt ervoor dat het scherm niet continu moet bewegen zodat je grote tafels krijgt zonder te veel schermverschuivingen. Het spel heeft een beperkte soundtrack, met maper twee nummers, maardie beide op hun eigen manier bij de game passen. Alien Crush is dan ook een goede game voor pinballfans.

Neutopia II (TurboGrafx-16): Neutopia II is de opvolger van Neutopia dat eerder op de Virtual Console is verschenen. Deze game bewaart The Legend of Zelda-achtige gameplay van het origineel en voert enkele verbeteringen door. Zo kun je nu in acht richtingen lopen in plaats van vier en zijn er nieuwe wapens toegevoegd. Aan de andere kant zijn er ook enkele mindere punten aanwezig, hierdoor is de game qua kwaliteit gelijk aan het origineel, terwijl hij gemakkelijk beter had kunnen zijn. De game blijft ondanks die minpunten een aanrader.
|