Eddie Gordo is een karakter die al enige tijd meegaat in de Tekken-franchise. Hij is bekwaam in Braziliaanse Capoeira, waarmee dansen, muziek en acrobatiek worden omgevormd tot een dodelijke kunst. Deze zomer kunnen we al ontdekken hoe zijn vete met het Mishima Zaibatsu bedrijf zal aflopen.
Ik snap deze trailers niet. Dit soort personages hebben altijd al in Tekken gezeten en zijn ook nog nooit weg geweest. moeten we dan nu opeens een gat in de lucht springen omdat ze er in zitten dan ofzo? of hadden zei ze anders als DLC willen verkopen ofzo? wat is hier nou de achterliggende gedachte van?
Alpha Centyros
op 04-03-2017 om 15:17
[Niv: 43 / Exp: 2166]
"hebben altijd al in Tekken gezeten en zijn ook nog nooit weg geweest"
Nou, Eddy was dus niet een origineel personage in Tekken 2, 4 en 5, dus vandaar dat deze bevestiging voor mij wel fijn is. Natuurlijk was er een grote kans dat hij er in zou zitten, maar nu weten we het dus zeker
Gast (217.103.180.xxx)
op 04-03-2017 om 23:48
Het aantal personages in Tekken 7 wordt ingekort ten opzichte van de 59 characters in Tekken Tag 2. Zo vanzelfsprekend was Eddy niet echt.
Lei (de Jackie Chan achtige personage die er al sinds Tekken 2 in zit) lijkt er niet in te gaan zitten bijvoorbeeld
Asianator
op 05-03-2017 om 09:56
[Niv: 164 / Exp: 8205]
Waar blijft Christie Monteiro? :O
Gast (80.60.159.xxx)
op 05-03-2017 om 14:37
Gisteren tekken 7 gespeeld op comic con! Wat een vette game