De Digimon serie heeft een grote schare fans, het is dan ook niet raar dat Bandai Namco met een nieuwe titel op de proppen komt, Digimon All-Star Rumble genaamd.
Het spel betreft een party-arena multiplayer game die gebaseerd is op de franchise. Het achtergrondverhaal speelt zich af na een tijd van oorlogen en crisissen, echter lijkt de rust nu eindelijk wedergekeerd. Eén vraag blijft tegelijkertijd onbeantwoord: wie is nu eigenlijk de sterkste Digimon? Om dit te bepalen wordt het "Digimon Evolution Tournament" opgezet, een competitieve strijd waarin vier spelers uit een roster van twaalf populaire Digimon (in totaal 32 Digimon vormen) kunnen kiezen, lopend van de Digimon Adventure tot Digimon Fusion series. Door in een gevecht je kracht te benutten kunnen spelers Divivolgen in een meer krachtige vorm.
Hoewel het spel simpel op te pikken moet zijn is er tegelijkertijd een diepere onderlaag, waardoor je daadwerkelijk een expert kunt worden in de vechttechnieken. In totaal zijn er tien verschillende arena's om in te vechten, een gevecht dat we later dit jaar kunnen beleven op de Xbox 360 en de PlayStation 3. Voor Amerika is al wel een precieze releasedatum gegeven, de game verschijnt daar op 11 november.
flip122
op 02-08-2014 om 10:13
[Niv: 73 / Exp: 3654]
Leuk net als de rumble arena .
Ik hoop alleen niet dat ze hiermee de vraag naar digimon in het westen willen checken voor de nieuwe vita game die er echt super goed uitziet.
Edit: OmG er is ook een vervolg op het 1e seizoen aangekondigd
Gewijzigd door flip122 op 02-08-2014 om 10:19
Bever Warrior
op 02-08-2014 om 11:33
[Niv: 71 / Exp: 3535]
Erg leuk, ik heb me goed vermaakt met Rumble Arena, dus ik wil deze zeker hebben.
Sowieso heb ik me met veel Digimon games echt vermaakt, vooral het evolueren vond ik ook erg tof.
Gewijzigd door Bever Warrior op 02-08-2014 om 11:38