Aangezien de naam Dark Dreams Don’t Die blijkbaar niet passend was voor een game leerden we het spel tijdens de E3 van 2013 kennen als D4. Het spel was ook bij de afgelopen E3 aanwezig en aldaar leerden we weer wat meer over het spel.
- In D4 speel je als David Jong, een privé detective die tracht om de moord op zijn vrouw op te lossen. Hij bezit hierbij de kracht om door de tijd te reizen, een kracht die de moord uiteindelijk moet voorkomen.
- De getoonde E3 demo werd met Kinect gespeeld. Door met open hand richting de camera te zwaaien verplaats je een cursor, wanneer je de hand sluit kun je objecten inspecteren. Je kunt dit niet eindeloos doen, iedere keer dat je een object inspecteert kost dit je uithoudingsvermogen. Terwijl je deze inspecties uitvoert zal het verhaal om je heen gewoon verder gaan.
- Het spel kent een scoringssysteem, maar hoe dit precies werkt is nog onduidelijk. Wel leren we dat het spel enigszins lineair lijkt te gaan worden, David kan namelijk enkel lopen over een spoor van witte punten. Door je hand op één van deze punten te richten en vervolgens te sluiten zal het personage hier naartoe lopen.
- Gedurende het spel krijg je keuzes voorgeschoteld, zo zit je op een gegeven moment in de keuken en krijg je de keuze tussen het oppikken van een foto of het nemen van tequila.
- Kinect zal ook op een andere manier worden gebruikt, zo ontstaat er een gevecht waarbij je moet 'swipen' met beide handen om je af te weren.
- Ondanks de nadruk op Kinect in de getoonde demo werd al eerder bekend dat het spel ook met een controller speelbaar is.
|