Met Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned bracht Rockstar Games een Xbox 360 exclusieve episode uit voor GTA IV. Vaak genoeg gingen de geruchten dat de DLC, waar Microsoft fors voor betaald zou hebben, naar de PS3 zou gaan en zo ook vandaag.
Eerst even iets anders, analist Michael Pachter, die al vaker geruchten de wereld in gooide, beweert dat The Lost and Damned twee miljoen keer over de toonbank gaat op Xbox Live en dat de volgende GTA titel volgend jaar zal komen. Naast dit meldt de website PlayStation Insider dat men een anonieme tip heeft ontvangen met betrekking tot The Lost and Damned. Vooralsnog dient dit gerucht met een stevige korrel zout genomen te worden, maar we wilden het jullie toch niet onthouden.
De anonieme tipgever geeft aan dat de originele pers release over de episodische content afkomstig van Microsoft en Take Two (moederbedrijf van Rockstar Games) een hyperbool bevat. Het bericht zou alleen bevestigen dat de content alleen een downloadbare exclusive was, waarbij niks werd gezegd over een toekomstige release voor in de winkelschappen.
De game zal volgens de bron verschijnen in het midden van 2010, terwijl iedereen al de volgende volledige release van een nieuw Grand Theft Auto deel aan het hypen is. Het zou minstens met The Lost and Damned episode op de markt komen en waarschijnlijk ook de volgende episode, de episodes samen zouden over de toonbank gaan voor een prijs van $40,- op zowel de Xbox 360 als PlayStation 3. De bron gelooft ook dat de tweede episode later dit jaar op Xbox Live gereleased zal worden, deze zomer zouden we meer informatie over deze episode krijgen.
Vooralsnog raden we je aan om deze geruchten met een korreltje zout te nemen tot er een eventuele officiële melding omtrent dit berecht komt.
|