Piraterij tergt de game-industrie al tijden, hierdoor hebben zelfs al veel ontwikkelaars vroegtijdig hun deuren moeten sluiten. Hoewel veel partijen strijden tegen piraterij leggen sommigen zich er gewoon bij neer.
Creative Assembly’s communications manager, Vispi Bhoptihas, het bedrijf dat druk bezig is met de ontwikkeling van Stormrise, zeg dat het vechten tegen piraterij nutteloos is.
quote: 'Wanneer mensen piraterij toe willen passen op de game, dan passen ze piraterij toe op je game. Alles wat je kunt doen is een vertraging aanbrengen in dit proces, piraterij zal echter blijven bestaan, dat is de natuur van het beestje.
Wij zijn een PC ontwikkelaar, dat is waar we begonnen zijn, dus we doen we we kunnen doen. We hebben een Games for Windows activatie, dat is aardig solide.'
|