Halo 3 is samen met GTA IV toch wel de game die in 2007 het meest aandacht krijgt. Met twee enorm succesvolle voorgangers is dat ook helemaal niet gek.
Wel dacht Bungie dat de game in een wat positiever daglicht zou staan, maar niets blijkt minder waar. Een groep gamers die teleurgesteld is in de graphics van de alpha versie doet de game al af als matig en daar was Bungie beslist niet blij mee. "De beelden die jullie zagen waren niet bedoeld om gezien te worden" krijgen we netjes te horen. Wat we bij de beta te zien krijgen zal op 11 mei bekend gemaakt worden.
Tot dat zullen we het moeten doen met onderstaande screens, die waarschijnlijk bekend zullen voorkomen. We zagen ze al eens eerder, maar dan in het klein. Deze screens zijn overigens nog steeds van de Alpha versie.
Klik op de screens om ze te vergroten!














|