Project Exile was eigenlijk bedoeld als RPG voor de GBA. Maar laatst is de beslissing genomen om deze game op de Nintendo DS uit te brengen.
Het team is dus nog steeds bezig om de game om te toveren naar een DS versie. Ze hadden eerder al beloofd dat er 8 speelbare karakters in zullen zitten met meer dan 100 skills, spells en combo's. Dat belooft nogal wat! Verder zou elk karakter een complex achtergrond verhaal hebben.
Ook zou het een gevechtssysteem gebruiken vol actie en tactische beslissingen. Hopelijk kan het waargemaakt worden, want dan zou dit nog wel eens een klassieker kunnen worden. Verder hebben we nog nieuwe screens en een trailer voor je, ook al zijn deze nog niet van de Nintendo DS versie.
Trailer
|