Hoe sterker de geruchten ook worden en hoe slecht Sony ook is in het bewaren van geheimen, een officiële aankondiging van de PlayStation Phone is er nog altijd niet. Het stopt de geruchten echter nog altijd niet.
Dit keer komen de geruchten van de website Pocket-Lint, die het op hun beurt weer van een 'betrouwbare bron' hebben vernomen. Deze bron laat ze weten dat de PlayStation Phone niet aanwezig is bij de Consumer Electronics Show, welke volgende maand gehouden zal worden. In plaats daarvan komen we de Android-telefoon tegen tijdens de Mobile World Congress, welke in februari gehouden zal worden en wat tevens de maand is waarin ze de telefoon binnen Amerika willen lanceren. De directeur van Sony Ericsson gaf afgelopen november tegenover The Wall Street Journal al aan dat 'wanneer er veel rook is er altijd wel ergens vuur zal zijn'.
Hoewel de Amerikanen mogelijk dus al snel met de telefoon aan de slag kunnen moeten wij iets meer geduld hebben, de bron laat weten dat de telefoon in Europa in april uit zal komen.
|