Het duurt nog iets meer dan een maand, maar dan is het toch echt weer tijd voor de grootste gebeurtenis in de game-industrie, namelijk de aftrap van de E3.
Mensen die nu hopen dat ook Bethesda met een aankondiging komt komen bedrogen uit, volgens grote baas Pete Hines is de E3 volgens hem niet de plek om dit te doen. In een interview laat hij weten, en we kunnen hem niet geheel ongelijk geven, dat er tijdens de E3 zoveel aankondigingen en overig nieuws naar buiten komt dat je bericht al snel verloren gaat. In plaats van de E3 is QuakeCon volgens hem dan ook een beter event om dit te doen:
quote: “For example, all these games that we’re talking about will have new stuff. We hope to be hands-on with the majority of them for the press, that kind of thing. But as far as new announcements, I think we would either do those kinds of things and maybe be more inclined to do them at events like QuakeCon.”
QuakeCon zal plaatsvinden tussen 12 en 15 augustus.
|