Na Halo 3 startte Bungie de ontwikkeling van Halo 3: ODST waarmee Bungie de speler in de huid van een ODST Marine laat kruipen in plaats van de Master Chief. Hierbij ben je gestationeerd in New Mombasa tijdens de evenementen van Halo 2 zodat je veel actie voorgeschoteld krijgt.
Bij de aankondiging van Halo 3: ODST beweerde Bungie dat de game slechts een uitbreiding zou worden en daarom ook niet de volle prijs zou krijgen. Ze lijken in de tussen tijd van gedachten te zijn veranderd aangezien ze nu het tegendeel beweren.
quote: Microsoft: Op het moment van die beweringen was het algemene beeld van Halo 3: ODST nog niet compleet, en sinds dien is het project enorm gegroeid en ambitieuzer is geworden. We geloven dat deze nieuwe ervaring nu meer dan alleen een uitbreiding is.
Halo 3: ODST zal op 22 september in de winkels liggen voor de prijs van een volledige game.
|