Kun je maar geen genoeg krijgen van Assassin's Creed: Valhalla? Dan is maandag een belangrijke dag, Ubisoft heeft namelijk aangekondigd dat ze met nieuws rondom de game zullen komen.
[Update:] Een Chinese webwinkel lijkt Ubisoft al voor te zijn. Op hun website is te lezen dat 'Dawn of Ragnark' op 10 maart zal worden uitgebracht en zich afspeelt binnen de Nine Realms of Norse Cosmology. Het moet de meest ambitieuze uitbreiding worden voor de game waarin Eivor persoonlijk het lot van Odin moet ervaren.
Onderstaand de eerste, kleine plaatjes uit de game:






[Eerdere berichtgeving:] De aankondiging zal via YouTube worden uitgezonden en in een Tweet teasen ze met de tekst There is more to see than Midgard in Assassins Creed Valhalla". Vermoedelijk heeft het te maken met het tweede jaar aan uitbreidingen, hetgeen ze voor het eerst in de serie doen en waarvan de ontwikkelaar heeft gezegd dat het spelers zal verrassen.
|