@ Rednekerz:
Wat ik de afgelopen tijd hier heb geleerd is dat, hoe goed je het ook onderbouwd mensen toch te eigenwijs zijn om even iets in een ander perspectief te bekijken. Ook al schrijf je pagina's vol met argumenten/feiten dan nog krijg je een reactie terug van één zin waar geen tot weinig moeite is ingestopt. Of een reactie die gewoonweg is geschreven om reacties uit te lokken (trollen inderdaad). Ze willen gelijk blijven krijgen (wat voor mijn geen probleem is) maar een ander zijn/haar mening respecteren ho maar.
Ik blijf het alsnog doen om andere zodat andere mensen ook mijn punten zien, het is soms dweilen met de kraan open.
@ AltairJack: Geef mij eens jouw mening over een volwassen game? Wat moet erin zitten, wat kan echt niet in zo'n spel?
Spyro,Ratchet and Clanck, Mario en Crash Bandicoot (om maar een paar voorbeelden te noemen) zijn stuk voor stuk geweldige spellen die toentertijd (en nog steeds) ook door volwassenen werd gespeeld. Het spel zit gewoon leuk en goed in elkaar. In de game industrie worden zulke games ook vaak geprezen (en door de gaming community voor een zeer groot gedeelte ook).
Kinderachtig is een groot begrip en dat komt niet voor in die spellen zoals ik deze spellen herinner (schattige dieren of aandoenlijke werelden/characters zijn niet per definitie kinderachtig). Vind sommige shooters kinderachtiger dan deze spellen als zij bijvoorbeeld humor gebruiken die gewoon niet leuk flauw is of iets dergelijks.
En om even heel bot te zijn, jij vroeg naar de definitie? Dit valt er ook onder:
kinderachtig
flauw, onbenullig kinderlijk infantiel, kinds.
Ik denk dat mensen wel weten waar ik op doel met deze definitie.
Gewijzigd door Disker op 23-11-2013 om 00:30