Wat is er leuker dan het behalen van een bijzondere prestatie in een game? Precies, dit moment opnemen, aanpassen en delen met de wereld, hetgeen mogelijk is met de nieuwe generatie spelcomputers.
Microsoft Studios' Creative Director Ken Lobb geeft tijdens een Killer Instinct demo aan dat de Xbox One in staat is om vijf minuten gameplay te bewerken, te uploaden en te delen met vrienden. Deze feature, 'Project Upload' genaamd, is echter nogal magertjes wanneer we het vergelijken met de vijftien minuten die de PlayStation 4 op kan nemen.
Lobb legt uit dat de Xbox One altijd de laatste vijf minuten van je gameplay op de harde schijf opslaat. Omdat je echter niet op ieder moment deze beelden meteen terug kunt zien, denk aan een online match waar je in speelt, kun je tevens 'Xbox, Record that' richting Kinect roepen om de laatste dertig seconden aan gameplay te bewaren zodat je het later kunt bewerken. Het is mogelijk om hier teksten aan toe te voegen, een voice-over onder te zetten of het af te wisselen met andere beelden.
|