In 2008 leerden we dat Take Two Gore Verbinski, bekend als regisseur van Pirates of the Caribbean, aan had getrokken om van de game Bioshock een film te maken. Drie jaar later lijkt er maar weinig progressie gemaakt te zijn.
Verbinski werd weliswaar vervangen door Juan Carlos Fresnadilo (28 Weeks Later), maar dit resulteerde niet in meer informatie. Vandaag leren we van Ken Levine dat hij ook helemaal niet zo'n haast heeft om de film te maken, hij heeft namelijk geen brandend verlangen om dit zo snel mogelijk te ontwikkelen.
quote: “We got very close to having it get made – we had a deal in place and a director. But for us there’s no burning [desire] to have a movie made just to get it made."
In een uitleg geeft hij aan dat de film gemaakt moet worden met een tweetal gedachtes: de fans van de games en de nieuwkomers die geïntroduceerd worden met het concept. Helaas leren we echter niet wanneer hij meer werk wil maken van de film, voorlopig werkt hij dan ook rustig verder aan het volgend jaar te verschijnen Bioshock: Infinite.
|