Lange tijd leek alle aandacht van Microsoft uit te gaan naar de Xbox 360 als het gaat om games, toch hebben ze nu besloten ook de PC gamers niet in de kou te laten staan.
Nadat Fable III al was aangekondigd voor de PC kwamen hier bij de E3 nog twee titels bij: Age of Empires Online en Microsoft Flight. Volgens Microsoft Games Studios’ general manager Dave Luehmann is dit niet voor niets, hij ziet het als taak van het bedrijf om de markt te leiden, waarbij er overigens wel ruimte is voor zelfkritiek:
"Other companies should look to Microsoft for leadership, but I’m not sure they do. It is our job to lead the way on PC. And in some ways we are doing that and in other ways we are not. So we need to step up."
Luehmann laat verder weten dat ze niet stoppen bij drie PC games, er zijn nog altijd titels die ze niet hebben laten zien. Hierbij zijn er ook ideeën die nog getest worden, waarbij het ene idee wel, en het andere niet zal werken.
|