Of je nu een fan was van de film of niet, Inception deed goede zaken in de bioscoop en Christopher Nolan is dan ook nog zeker niet klaar met de film.
Hoewel hierbij meteen gedacht wordt aan een vervolg in de vorm van een film zou het echter om iets heel anders anders gaan, Nolan heeft echter plannen om de wereld van Inception over te brengen naar een game.
In gesprek met Variety laat hij weten dat hij de ideeën die je niet in een film kunt brengen graag naar een videogame zou willen brengen. Nolan is hierover al in gesprek gegaan (onduidelijk is of dit met zijn team is, of dat er al gesprekken zijn geweest met uitgevers - Red.), maar als het project doorgang vindt zou deze pas over enkele jaren uitgebracht worden.
|