Als we één ding kunnen zeggen over games geproduceerd door Rockstar Games is dat ze groots van opzet zijn. Zowel de games zelf als de downloadbare content voor de games.
Nieuwste paradepaardje van de studio is de wilde westen sandbox game Red Dead Redemption. Een artikel op de Daily Mail site meld dat de productie van de game ongeveer 100 miljoen dollar heeft gekost.
quote: Makers Rockstar Games are thought to have spent up to $100million on the long-awaited project.
Dat is natuurlijk geen klein bedrag voor een videogame. Rockstar Game's andere grote, Grand Theft Auto IV, zou ook 100 miljoen dollar hebben gekost. Voorafgaand bedrag is overigens voor beide games niet bevestigd dus, voorlopig blijft het dus nog een gerucht. Aanstaande vrijdag kunnen we in ieder geval zien of de game zijn productiekosten, al dan wel of niet 100 miljoen, waard is geweest, want dan komt de game uit op de PlayStation 3 en Xbox 360.
|