Met Black Flag keerde Ubisoft terug naar de avonturen van Assassins Creed, welke extra DLC kreeg onder de noemer Freedom Cry. Vandaag kondigt Ubisoft aan dat de titel standalone zal gaan.
Zo zal Assassins Creed: Freedom Cry op PlayStation 3 en PlayStation 4 verschijnen op PSN, terwijl voor de PC versie nog niet bekend is of deze een fysieke release krijgt. Over een eventuele Xbox versie liet Ubisoft niks los.
Freedom Cry zal op 19 Februari aanstaande verschijnen voor de PlayStation 3 en PlayStation 4 versies, en 25 Februari voor de PC. Onderstaand de debuuttrailer van deze game.
Nelus
op 06-02-2014 om 14:52
[Niv: 526 / Exp: 26310]
Toe maar, dus eigenlijk een tussendoor titel op zich? Koop in de zomer wel deeltje 4 voor de PC, kijken of deze dan ook goedkoper is.
Redneckerz
(Redacteur)
op 06-02-2014 om 15:37
[Niv: 227 / Exp: 11336]
@ Nelus:
Meer een soort voorproefje, maar dan als game voor een zachte prijs. Goed initiatief van Ubisoft, mogen ze wel vaker doen
PwnStrike
op 06-02-2014 om 22:36
[Niv: 27 / Exp: 1374]
Toch wel blij om dit te horen. Assassin's Creed zou oorspronkelijk ook een PS3 exclusive zijn, maar een paar maanden voor release zijn ze toch aan de Xbox 360 versie gaan werken