Op 12 september verschijnt Borderlands 4 op de PC, Xbox Series en PlayStation 5, alleen was het nog de vraag wanneer Nintendo Switch 2 eigenaren met de game aan de slag mochten. Gelukkig blijkt nu dat we niet heel lang hoeven te wachten.
Gearbox president Randy Pitchford heeft via X laten weten dat de Nintendo Switch 2 release gepland staat voor 3 oktober. Ook heeft hij aangegeven dat de gameplay in 30fps draait, maar dat dit in kan zakken tijdens drukke momenten zoals gedurende combat of tijdens het hosten van multiplayer in handheld mode. De game is, naast de traditionele controls voor een console, ook te spelen door de Joy-Con als muis te gebruiken.
Op de vraag of het mogelijk was om Borderlands 3 op een cartridge van 64GB te zetten heeft hij helaas slecht nieuws. Aangezien het een grote game betreft gaat het om een downloadversie, ook als je voor een fysieke versie gaat.
|