De laatste tijd zien we steeds meer multiplatform titels van Square-Enix, een strategie die ze ook in de toekomst na willen blijven jagen.
Op dit moment vinden ze echter nog dat ze achter lopen in de ontwikkeling van multiplatform titels, en om die reden hebben ze een nieuwe studio geopend in Los Angeles. Wat de studio precies zal gaan doen is nog onbekend, maar het gerucht dat het een First Person Shooter zou zijn wordt door Fumi Shiraishi van de hand gedaan.
quote: 'We trachten geen game te maken met een karakter dat er Westers uitziet en waar bloed en goorheid centraal staat. De ontwikkelaars van Square-Enix zijn niet bang om nieuwe ideeën uit te proberen. Het heeft geen nut om een andere First Person Shooter te maken, onze taak is anders.'
|