Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCVRNintendo SwitchNintendo Switch 2Playstation 4Playstation 5Xbox OneXboxAppMisc    
16 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
14 Juni 2025 
(0) 
13 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
12 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
11 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
10 Juni 2025 
(0) 
(0) 
09 Juni 2025 
(3) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
08 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
07 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
06 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
05 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
Nintendo Switch 2 - Welcome Tour
Gamed Gamekalender Juni 2025
The Precinct
Nintendo Switch 2 - De games
First View:

Wolfenstein


Door Martijn Steinpatz op 22-07-2008 om 08:57
Bron: Gamed

Onze favoriete CIA-agent ‘B.J.’ Blazkowicz is weer terug. De geruchten gingen al een tijdje rond, maar afgelopen E3 maakte id Software’s Todd Hollenshead bekend dat er weer een Wolfenstein aankomt. Raven Software helpt overigens met ontwikkelen. Uiteraard betekent dat we weer ouderwets Nazi’s gaan afknallen.

Martijn: Sinds de eerste titel heb ik altijd een zwak voor Wolfenstein gehouden. Toen ik hoorde dat er weer een nieuwe game aan zat te komen, kon ik daarom niet ophouden met grijnzen. Goed, het is weer een WO II game, maar Wolfenstein is allesbehalve historisch correct, dus ik geloof niet dat we de gebruikelijke clichés te spelen krijgen. De elektriciteitsvurende en vliegende nazi’s bevestigen dat beeld alleen maar. Ik hoop op veel explosies, humor en andere rariteiten, dan kan het bij mij niet kapot.

Joni: Sinds Wolfenstein 3D volg ik de avonturen in de Wolfenstein serie. Het moment dat je het opneemt tegen Hitler blijft me nog altijd bij. Nu lijkt de kans me klein dat de nieuwe Wolfenstein een even memorabel gevecht zal aanleveren als het gevecht tegen Hitler. de nieuwe verhaallijn lijkt in ieder geval wel even spectaculair te worden als de voorgaande delen. In combinatie met de solide graphics op de screenshots en mijn geloof in Raven Software lijkt deze een leuke titel te worden.

Eric: Dat de nieuwe Wolfenstein game wederom plaatsvindt in de Tweede Wereldoorlog lijkt me geen probleem, ik vind het juist interessant dat ze een soort van sci-fi verhaal in deze setting neerzetten. Ik verwacht echter weinig variatie in omgevingen als ik hoor dat het spel zich in één stad zal afspelen. Het is ook nog maar afwachten welke rol 'The Shroud' gaat spelen en of dit iets positiefs zal bijdragen aan de gameplay. De nieuwe Wolfenstein zal zich waarschijnlijk kunnen onderscheiden van de FPS-concurrentie door de fantasierijke en brute actie, maar het is wachten op gameplaybeelden die mij hier helemaal van kunnen overtuigen.

Roderick: Wolfenstein 3D is natuurlijk een enorme klassieker en voor iemand die zo'n game nog in zijn gloriedagen heeft kunnen spelen is een nieuwe game met de naam Wolfenstein altijd een leuke aankondiging. De game is al een tijd geleden aangekondigd en mijn verwachtingen waren meteen redelijk hoog. De eerste screens en informatie laten deze verwachtingen op dat niveau. Net als Erik heb ik een klein beetje mijn twijfels bij de setting en de niet-lineaire aanpak. Een game met de naam Wolfenstein mag wat mij betreft lekker simpel blijven.
Pagina: 1 | 2


09:15  The Last Guy met gameplayvideo
08:57  Guitar Hero: On Tour
 Reacties (11)
 Pagina: 1
Gast (87.209.60.xxx) op 22-07-2008 om 09:03
ziet er nie uit vind ik cod4 nog steeds beste shooter ooit gemaakt vind ik _O_

commjoen2k7 op 22-07-2008 om 09:04 [Niv: 40 / Exp: 2002]
hij lijkt mij wel interessant, zolang het maar niet zo nep wordt als RttC, want opeens skelleten afschieten..pfff tsja.

Orian op 22-07-2008 om 09:22 [Niv: 67 / Exp: 3361]
Ach, ik denk niet dat welke wolfenstein ooit ook nog maar de indruk kan maken die wolfenstein 3D dat deed. Imo zouden ze het gewoon moeten laten rusten, en deze game gewoon onder een andere naam uitbrengen.
Verder ziet het er imo niet zo goed uit. Vooral dat plaatje met die nazi met plasma(?)geweer ziet er imo gewoon slecht uit, maarja, we zien wel wat het wordt.

Gast (81.247.58.xxx) op 22-07-2008 om 09:55
Ik vind gewoon dat deze 'moderne' sequels op oude klassiekers zoals Wolfenstein 3D en Doom de ziel van het origineel niet hebben. Wolfenstein en Doom zijn geen games die voor mij goed werken met super 3D graphics. Wolfenstein is een game met sprite-nazi's waar de pixels va naf druipen, hetzelfde geld voor Doom. Anders heb je voor mij gewoon geen Wolfenstein of Doom.

Daarom, Wolfenstein 3D heeft slechts één sequel, en dat is Spear of Destiny (missie 1, 2 en 3). Dit is gewoon mijn mening. Wie deze games wel goed vind, leuk voor je. =) Het is gewoon mijn ding niet om deze uber-moderne dingen de naam van klassieke games te laten dragen. ^^

Gast (83.80.204.xxx) op 22-07-2008 om 10:39
Hoezo 81,247, 58,

Beetje rare redenatie.
Dat gaat dan toch op voor alle games? Vergelijk de eerste Metroid mar eens met Prime. Is Prime nu geen Metroid game meer omdat het niet graphics van 20 jaar geleden heeft. Dat noemen ze vooruitgaan hoor!! :)

Jelle Havermans op 22-07-2008 om 12:20 [Niv: 103 / Exp: 5158]
gare wapens en weirde cartoony stijl.. lijkt me persoonlijk niks, veel te veel fantasy net als wat jij zegt commjoen..zoiets krijg je vast wel.

Gast (92.66.77.xxx) op 22-07-2008 om 13:32
"ziet er nie uit vind ik cod4 nog steeds beste shooter ooit gemaakt vind ik "


gaaaaaaaaaaaaaaap

ja ja nou weten we het wel
overhypte game ja dat zul je bdoelen

Gast (92.66.77.xxx) op 22-07-2008 om 13:35
die orian is wel fan van het woordje imo trouwens. imo dan he... lol

en iedreen die zegt dat dit slecht is zuigt want dit is juist weer eens wat anders dan die relaistische troep. gekke vijanden, gekke wapens, lache toch

hitler was in het echt ook bezig met occulte en bovenatuurlijke dingen, maar ver zijn ze nooit gekomen. maar dat weten jullie broekies natuurlijk niet. de enige kennis die jullie hebben van wo2 is van de games

Gast (80.200.92.xxx) op 22-07-2008 om 13:50
ik vind de gameplay van soldier of fortune 2 nog altijd beter dan cod4 dus blijft bij mij de beste on line shooter ook al is het helemaal uitgestorven

Gast (81.247.58.xxx) op 22-07-2008 om 13:57
@ Gast 83.80.204, ik snap je wel, maar ik vind gewoon dat sommige games beter geschikt zijn voor moderne sequels en andere niet. Wolfenstein 3D en Doom vind ik zo'n games. Als je geen blauwe SS'ers, geheime Pac Man levels of platte levels vol geheime kamers hebt, vind ik het niet echt wolfenstein. Zo ook voor Doom en Doom 2, heb je daar geen bruine imps, opgehangen commander keens of het hoofd van John romero op een paal geprikt, vind ik het ook niet echt Doom.

Het verschil vind ik, dat sommige games in moderne versies wel klassieke dingen behouden die hun identiteit bewaren. Zo hebben de Final Fantasy games sinds de NES al bepaalde wapens die steeds terug keren, of monsters enzo. Met Doom en Wolfenstein, heb ik dat minder of gewoon niet, en dan vind ik dat er iets mist, snap je? Ik zeg niet dat deze nieuwe games slechts zijn, zeker niet, ik vind het gewoon moeilijk om ze te zien als Wolfenstein of Doom, dat is alles.

beatingmedown op 24-07-2008 om 19:47 [Niv: 2 / Exp: 88]
vind de singleplayer van return to castle wolfenstein echt goed, denk dat deze er nooit aan kan tippen!!

de laatste tijd worden games steeds minder moeilijk en dat is nou net wat ik graag wil in een spel
als de game erg moeilijk is en ik weet dat het aan mij ligt ( dus geen lamme fouten in een spel ) kan ik er gewoon niet vanaf blijven...
ik merk dat dit veel minder in games van tegenwoordig zit ( bijv. cod, je rusht der met gemak door heen ) hoop dan ook dat deze weer ouderwets moeilijk word

 Pagina: 1

 Reageer
Het is niet mogelijk om te reageren op dit artikel.
Titel:
Wolfenstein
Type:
Game
Releasedatum:
21-08-2009
Ontwikkelaar:
Raven Software
Uitgever:
Activision Blizzard
Media:








Meer media