Mocht je nog geen Nintendo Switch in huis hebben en hier later dit jaar verandering in willen brengen dan heeft Nintendo goed nieuws, er zijn namelijk nieuwe bundels aangekondigd die in het teken staan van Animal Crossing: New Horizons en Nintendo Switch Sports.
In het geval van Animal Crossing: New Horizons gaat het om een Nintendo Switch Lite in de kleuren Koraal en Turkoois, beiden versierd met afbeeldingen van de game. De game zelf staat al op de systemen geïnstalleerd en de bundels zijn verkrijgbaar vanaf 20 oktober.


Op deze zelfde dag is ook een bundel te koop met Nintendo Switch Sports, die ook al op het systeem geïnstalleerd staat, en een code voor een individueel lidmaatschap van drie maanden op Nintendo Switch Online.
|