Drie mei was voor velen een zwarte dag, met het vallen van LucasArts was er ook onzekerheid over de toekomstige Star Wars titels. Vandaag is er gelukkig beter nieuws te melden.
The Walt Disney Company en Electronic Arts kondigen namelijk een licentie overeenkomst af voor meerdere jaren, waarbij Electronic Arts zowel titels mag ontwikkelen en uitgeven gebaseerd op Star Wars karakters en verhaallijnen. Hoewel Disney de rechten behoudt voor de mobiele, sociale, tablet en online game categorieën staat Electronic Arts er vrij in om de Star Wars ervaring naar andere interactieve platformen te brengen.
Welke bedragen er met de overeenkomst gemoeid zijn werd helaas niet bekend gemaakt.
[Upd.] In een verklaring laat Electronic Arts weten dat naast BioWare, reeds bekend van eerdere Star Wars titels, ook DICE en Visceral aan Star Wars titels zullen werken. Onduidelijk is nog of eerdere projecten als Star Wars 1313 en Star Wars: Battlefront III opgepikt zullen worden.
|