Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCVRNintendo SwitchNintendo Switch 2Playstation 4Playstation 5Xbox OneXboxAppMisc    
04 Mei 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
03 Mei 2025 
(0) 
(0) 
(1) 
02 Mei 2025 
(8) 
01 Mei 2025 
(1) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(8) 
30 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(2) 
(1) 
29 April 2025 
(1) 
(0) 
(4) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
28 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
27 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
25 April 2025 
(3) 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
24 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
23 April 2025 
(0) 
(3) 
22 April 2025 
(3) 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
21 April 2025 
(1) 
(6) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
19 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
18 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
17 April 2025 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
16 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(3) 
15 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
14 April 2025 
(0) 
(0) 
(7) 
13 April 2025 
(1) 
(4) 
12 April 2025 
(4) 
(2) 
11 April 2025 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
10 April 2025 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
09 April 2025 
(0) 
(3) 
(8) 
(0) 
(0) 
08 April 2025 
(0) 
(0) 
(1) 
(2) 
(0) 
(10) 
(1) 
(0) 
07 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
06 April 2025 
(0) 
(0) 
(4) 
04 April 2025 
(3) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
Top 10 - Slechtste Uwe Boll Films
Het Ontstaan van een Game
Retro Geschiedenis: de PlayStation War
Een Industrie Die Verandert...
Feature:

Nintendo Revolution Controller


Door Gideon op 16-09-2005 om 11:20

Nintendo Revolution. De console met de controller die maar niet getoond wilde worden. Stroomschokken, VR-brillen, drukgevoelig, touch-screen? Allemaal speculatie, maar nu is het hoge woord (eigenlijk het hoge beeld) eruit, want de controller is getoond. Verbazing en enthousiasme: in die volgorde wordt doorgaands gereageerd.


Naast deze 3D pointing methode reageert de controller ook op tilting. Dit betekend dat als jij de controller naar links of rechts kantelt, de Nintendo Revolution dit bemerkt. Deze methode kennen we al van de Nintendo GameBoy Advance games Yoshi Topsy-Turvy en Wario Ware: Twisted! Nintendo heeft een aantal demo's getoond en één ervan was bijvoorbeeld het besturen van een vliegtuig. Stel je de nieuwe Star Wars: Rogue Squadron eens voor. Jij zit op je stoel, met de controller als een ware piloot. Als jij de controller langzaam naar links kantelt, dan kantelt het vliegtuig ook langzaam naar links! Al schietend vlieg je over Death Star, terwijl jij het gevoel krijgt dat je echt zelf vliegt. Met twee handen om de controller geklemd vlieg je tussen de laserstralen door en ontwijk je vijanden door naar links en rechts te tilten, maar uiteraard kun je door 3D-pointing ook gewoon wegvliegen naar links, rechts, boven of onder! Deze game is niet getoond of aangekondigd, maar het geeft wel aan wat je zou kunnen verwachten.

Maar ook racegames zijn prima te spelen. Draai de controller 90 graden en je hebt met een beetje fantasie een racestuur. Naar links en rechts sturen geeft je de perfecte mogelijkheden om realistische te scheuren. Of denk je eens in wat Sega zou kunnen doen met Super Monkeyball...

De Nintendo Revolution biedt de mogelijkheid om retro games te downloaden. Een gehele bibliotheek die (tegen betaling, maar hoe en hoeveel is nog niet bekend) gedownload kan worden. NES, SNES en Nintendo 64 zullen aanwezig zijn met toppers als Super Mario 64, Chrono Trigger, Super Mario Bros. 3, Super Mario World, The Legend of Zelda, Super Metroid en ga zo nog maar even door.

Maar hoe gaat dit gespeeld worden? Simpel. De Nintendo Revolution heeft gewoon ingangen voor de Nintendo GameCube controllers of voor de Nintendo WaveBird (draadloos). Multiplatform games die van de Xbox360 en/of PlayStation 3 komen kunnen dus ook 'gewoon' gespeeld worden. Dit geld uiteraard ook voor de retro games van de NES, SNES en Nintendo 64. Sterker nog, als je de Nintendo Revolution controller 90 graden draait, dan heb je de perfecte NES controller in je handen! Maar Nintendo denkt verder, want de controller kan ook uitgebreid worden.

Jazeker, er komen add-ons, zoals bijv. een kleine, losse analoge stick die je in je linker hand kunt houden. Deze (getoonde) add-on heeft naast de analoge stick ook twee schouderknoppen. Nintendo heeft bekend gemaakt dat er nog meer innovatieve uitbereidingen komen die het gamen nog specialer moeten maken!


Pagina: 1 | 2 | 3


11:22  Nieuwe trailer Final Fantasy XII
11:19  Nog geen prijs voor de PlayStation 3
 Reacties (91)
 Pagina: 1 | 2 | 3 | 4
moonboer op 16-09-2005 om 22:19 [Niv: 63 / Exp: 3160]
Whahahahah Robert man wat lul jij een onzin, srry hoor .

Ik vind het uiterlijk van de controller mooi, de meeste die ken vinden dat ook, gaat dus om mening.

Je hebt het ding nog nooit vastgehouden dus ga niet zeiken over de werking, en aangezien Nintendo er erg positief over is en andere bedrijven, moet je er maar van uit gaan dat het goed werkt. Dan wordt je verhaal nog komischer
over scheuren en kapot gaan door het draaien. Komop zeg denk is ff na.. denk jij dat het gemiddelde IQ bij Nintendo zo laag is, dat ze een controler op de markt brengen die en niet goed werkt, en door het draaien kapot gaat?

Of Nintendo zn eigen graf graaft, we zullen het wel zien? Maar doorgaan op het GC principe heeft ook geen zin aangezien de sales van de NES t/m de Cube steeds minder worden. Die lijn moet doorbroken worden, en dat willen ze doen door een wat andere richting in te slaan en vernieuweing aan te brengen.. Ik heb daar al het vertrouwen in!

Dat de DS goed verkoopt is absoluut geen mzzl, maar een goed beleid. Goede reclame, goede games, goede contacten met third party's, en vooral goede verniewing.

Dan komen we bij de grootste mop van je stukje tekst..
'Nintendo heeft het nog nooit goed gedaan met online dus dat zal nu wel niet anders zijn'
WHAHAHHAHAHAHAh
Robert, Nintendo is nog nooit serieus online gegaan. Dus het is in principe de eerste keer dat Nintendo ECHT online gaat. Ik weet niet of je de laatste tijd een beetje het nieuws gevolgd hebt, maar de online functie van de ds staat erg in de schijnwerpers; het is gratis, je kan een soort vriendenlijst maken enz. en vooral er zijn al zo'n 30 ontwikkelaars bezig met online spellen.
Zelfs voor de Revo zijn al online spellen aangekondigt, en een heel online netwerk om spellen te donwloaden.
Goed vooruitzicht he?
Trouwens, als iets in het verleden slecht zou zijn gegaan hoeft dat in de toekomst niet nogmaals slecht te gaan.

En of de ps3 goed gaat verkopen weet niemand he?

En Nee ik ben geen Nintendo fanboy anders had ik wel Robert zuigt gezegd ofzo

Gast (62.234.11.xxx) op 16-09-2005 om 23:05
sony een boomerang , nintendo en afstandsbediening , :D

Gast (212.187.53.xxx) op 16-09-2005 om 23:56
Gast (84.83.123.x) op 16-09-05 13:02
nintendo izzz tha best and fuck the rest...........nintendo rulezzzzzzzzzzz.............

....zou er nu de Revolution-controller getoond is nog wel een "rest"zijn ? :P

Nols op 17-09-2005 om 00:58 [Niv: 32 / Exp: 1615]
Ik ben blij verheugd met deze controller. Ik weet nog niet of ik hem fijn vind, ik vind hem niet uitzonderlijk mooi, maar, zoals joni al zei, het is revolutionair. Gamen wordt naar een nieuw level getild, ten minste... Nintendo probeert het.
Bij mij schieten opeens die plaatjes te binnen van die losse halve controllers, waarover gespeculeerd werd. komt nog best in de buurt.
Ik kan niet wachten tot ik dit ding in mijn handen heb en zelf kan ervaren hoe het is. Hopelijk is het meer dan een leuke gadget.

Red_Army op 17-09-2005 om 01:13 [Niv: 28 / Exp: 1392]
vet man die controller en nu maar hopen dat tie werkt

Cubic X op 17-09-2005 om 08:07 [Niv: 203 / Exp: 10171]
@ moonboer
dat je het uiterlijk mooi vind is jou mening daar kan en ga ik niet op in.

en nee ik heb het ding nog nooit vastgehouden maar ook iemand die zegt dit word de bomb en andere lofende kritiek kan dat ook niet zeggen want je weet niet hoe dit speelt en of het lekker speelt dus dat is ook onzin als je nu al zegt nintendo roeleerd en dit word vet enzovoort dat kan je dan dus ook nog niet zeggen.

en nee het IQ bij nintendo is niet laag(anders waren ze nooit op zo'n revolutionair idee gekomen )
maar je hebt mensen die pissig worden als ze een level niet halen, dan worden ze agresief en in hun woede trekken ze perongeluk die 2 (die afstandsbediening en die add-on) dingen uit elkaar, of je bent zo enthosiast dat je vergeet dat je 2 aan elkaar hebt en perongeluk te ver uit elkaar trekt, tuurlijk geld dit niet voor iedereen, want je hebt het ook met de hedendaagse controllers die kan je ook perongeluk uit je console slingeren/trekken.

je hebt mij NIET horen zeggen dat ze verder in de lijn van de Gamecube moeten gaan, maar bijvoorbeeld een console die krachtiger is dan de ps3 met DVD ondersteuning(dvd films) moet hebben,
dan hebben ze meer kans, want zoals ze nu staan over de wereld gezien staat
1)sony (ps2)
2)microsoft(xbox)
3)nintendo(gamecube,gba,ds)
ik hoop natuurlijk van harte dat nintendo met de revo weer ver omhoog kan klimmen en goede verkoopcijfers haalt, want het bedrijf is toch een van de eerste game bedrijfen, en het zou jammer zijn als we die moeten missen.

nintendo is nog nooit online geweest idd,
microsoft heeft al 3 jaar ervaring met online op xbox gebied, sony heeft ook geen perfecte online services, maar nintendo heeft wel een adapter voor online maar maar 1 (of 2 weet ik niet meer precies) online spellen,
jammer voor nintendo maar dat online hebben ze op de cubes niet goed/handig aangepakt.
ze kunnen( en ik hoop het ook) voor de DS wel met een goede online netwerk komen, en ben er wel zeker van dat dat goed gaat werken vooral met dat touchscreen is handig, maar nintendo heeft geen ervaring op online gebied, dat moeten ze eerst krijgen.
en als dat goed gaat kan het online gebeuren op de Revo ook wel wreed worden,vooral die oude games downloaden spreekt mij best aan(vooral omdat ik nes en snes en N64 gehad heb) en ik de klassiekers nog wel eens wil spelen.
en nee het hoeft niet slecht af te lopen maar het kan wel gewoon omdat nintendo nog geen ervaring heeft op online gebied, maar eens moet de eerste keer zijn.

en nee niemand weet of de ps3 goed gaat verkopen maar omdat sony zo'n enorme aantal fans heeft verwacht ik cker wel dat die het beste gaat verkopen van de 3.

dat laaste van;
En Nee ik ben geen nintendo fan anders had ik wel Robert zuigt gezegd ofzo
vin ik nergens op slaan want ik BEN nergens een fanboy van, dus ik heb neutrale mening.
dat jij een nintendo fanboy bent moet je zelf maar weten, daar zit ik niet mee.

Gast (81.240.85.xxx) op 17-09-2005 om 10:27
Ik vraag me af wat de bazen van Sony en MS hiervan denken }>

Roderick op 17-09-2005 om 10:51 [Niv: 417 / Exp: 20866]
Ik denk niet dat die 2 zich erg druk maken. Dit omdat Nintendo zich nu toch echt anders plaatst dan haar 2 grote concurrenten. Wat er met de markt gebeurt kan echter niemand voorspellen.

Verder moet ik toch echt zeggen dat ikzelf te snel de link met eyetoy trok, die ik ook echt geen seconde kan waarderen. Het is aan Nintendo om t vreselijke beeld dat in mn hoofd zit van : "voor lul staan met een stokje voor een televisie" uit m'n hoofd te krijgen en me helemaal te verbazen.

Nols op 17-09-2005 om 11:39 [Niv: 32 / Exp: 1615]
Ehm, robert, als de GBA en DS meetelt, dan zul je zien dat het eigenlijk
1) Nintendo
2) Sony
3) MS

is

moonboer op 17-09-2005 om 11:46 [Niv: 63 / Exp: 3160]
Robert..

En jij kan dus ook nog niet zeggen dat het slecht speelt, en of het kapot gaat enzovoort.

Nee dat heb ik je niet horen zeggen, ik legde gewoon even uit hoe ik erover denk hoe Nintendo verder kan.

Ik weet niet hoor, maar je spreekt jezelf nu verschrikkelijk tegen over het online gaan. Maarjah een mens kan van mening veranderen.

Jouw neutrale mening heb ik nog niet vaak naar voren zien komen, nooit eigenlijk.

Sebastiaan van Wijk op 17-09-2005 om 12:15 [Niv: 73 / Exp: 3645]
Nee Robert, dat was niet sarcastisch. Ik meen serieus dat ik het goed vind, dat je pas na het echte spelen je mening vormt.
En je posts getuigen ook van respect voor andermans mening over het algemeen.

Cubic X op 17-09-2005 om 13:01 [Niv: 203 / Exp: 10171]
bedankt sommigen zijn het hier niet mee eens.....
ik noem geen namen

Bazzie op 17-09-2005 om 16:00 [Niv: 3 / Exp: 145]
ik heb al een afstandbediening bij mijn TV

Gast (84.28.128.xxx) op 17-09-2005 om 16:11
Ik vind het MEESTERLIJK, REVOlutionaire egt waar ik ga van dit ding genieten.

Gast (81.164.15.xxx) op 17-09-2005 om 16:44
Ik kan nie wachten...............wanneer komt die in de winkel.
Zalig gewoon. MASSAS bère. *D 8) _O_
Moet je zien:

http://www.irwebcasting.com/050916/03/ff3672f7df/index.html

Dit moet je bekijken

Gast (81.164.15.xxx) op 17-09-2005 om 16:45
Nils de haan heeft gelijk
*D

Gast (81.164.15.xxx) op 17-09-2005 om 16:46
1 NINTENDO
2 NINTENDO
3 NINTENDO
4 sony
5 microsoft

En zegd ne keer dat geen waar is

Gast (80.60.159.xxx) op 17-09-2005 om 17:35
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ nintendo _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_

Nols op 18-09-2005 om 01:11 [Niv: 32 / Exp: 1615]
ehm, gast 81.164.15.x, dat is niet waar

Oude handheld generatie:
1) Gameboy (Nintendo)
2) Gamegear (Sega)
3) neogeo pocket (neoGeo?)

Nieuwe handhelds:
1) GBA (Nintendo)
2) NDS (Nintendo)
3) PSP (Nintendo)

Home consoles:
1) PS2 (Sony)
2) Xbox (Microsoft)
3) GameCube (Nintendo)

De homeconolse markt zouden ze echter zo maar weer eens terug kunnen winnen met de revolution. Ik ben er in elk geval heilig van overtuigd dat ze van Microsoft gaan winnen in de komende oorlog. Wat de PlayStation 3 durf ik nog niks over te verwachten eigenlijk.

Nols op 18-09-2005 om 01:15 [Niv: 32 / Exp: 1615]
Nogmaals aan dezelfde gast:
Ik heb die presentatie ook zitten bekijken vanmiddag. Dat Engels met Japans accent is geweldig om te horen, verder is het een mooie speech en hij heeft ook wel een paar goede punten. Jammer dat hij niets vertelde over de komende WiFi dingen of over de grote GameCube spellen die nog moeten komen.

Gast (82.92.67.xxx) op 18-09-2005 om 13:13
de psp is van sony hoor :P en dit lijkt me cker gruwelijk vet ik ban geen fanboy ofzo die overstapt want ik koop gewoon wat mij het meest aanspreekt;) en waar kan je dat filmpje zien :?

Nols op 18-09-2005 om 14:50 [Niv: 32 / Exp: 1615]
Derda pagina onderaan als ik me niet vergis.

Gast (80.61.144.xxx) op 18-09-2005 om 16:58
whahahaha, de fanboys hierzo man k lach me kapot, dit is zo gejat van eyetoy man en guess what sony komt met een nieuwe versie, want eyetoy was een test _O_

Gast (62.234.61.xxx) op 18-09-2005 om 21:01
en eyetoy 2 dan?
was dat ook een test?

Gast (62.234.61.xxx) op 18-09-2005 om 21:02
of bedoel je dat alleen de camera een test was

 Pagina: 1 | 2 | 3 | 4

 Reageer
Het is niet mogelijk om te reageren op dit artikel.
Titel:
Nintendo Wii
Type:
Hardware
Releasedatum:
08-12-2006
Ontwikkelaar:
Nintendo
Uitgever:
Nintendo
Media:








Meer media