Lightning Fish Games, eerlijk gezegd hadden wij nog niet over de studio gehoord. Toch doet Managing Director Simon Prytherch nu alvast een voorspelling over de nieuw aankomende accessoires.
In gesprek met MCV UK gaat hij in op zowel Project Natal als PlayStation Move. Volgens Prytherch zullen beide accessoires vooral de non-hardcore groep aan gaan spreken. Beide zijn er vooral op gericht om een bepaalde activiteit van gebruikers weer te geven, iets wat zich vooral leent voor casual games en fitnesstitels. Ook andere, nieuwe manieren van interactiviteit en creativiteit zullen echter worden aangegrepen met deze technologieën.
Wij stellen deze vraag ook aan jullie: zullen Move en Natal vooral aangegrepen worden door de non-hardcore gamers, of zullen er genoeg bedrijven met hardcore titels komen?
|