Izumi Kawanishi, baas van software-ontwikkeling voor de PSP, heeft na de release van Firmware 2.0 in Famitsu verteld over de dingen die hij in de toekomst nog zou willen toevoegen aan de PlayStation Portable.
Allereerst wil hij toelaten om filmpjes te streamen, zo moet je ze niet telkens opslaan op je Memory Stick. Daarnaast zou het ook mogelijk worden om in de toekomst betalende content te downloaden, dat is voorlopig nog niet mogelijk. Een gevaar voor virussen is door het surfen nog niet mogelijk, maar men wil zeker kijken om de PSP extra te beveiligen.
Ook voor games zou het mogelijk zijn om updates down te loaden van de officiële site van de game terwijl je aan het spelen bent en dan gewoon verder te spelen met de nieuwe data. Men wil ook een e-mailprogramma maken zoals Outlook.
|