Hoewel het spel voor ons pas volgende maand speelbaar is heeft PC Gamer de eer om met de eerste review van het spel te komen.
Voor de geïnteresseerden: het spel scoorde een 92. Voor ons is echter interessanter waar deze score op gebaseerd is:
- De keyboard en de muis werken zeer goed in het spel, zowel voor het rijden als voor het schieten. Met name bij het laatste is de muis superieur ten opzichte van een controller.
- De zogeheten 'wal hugging bug' welke in de console naar voren kwam zit ook in de PC versie. Wanneer je als speler tegen een muur of auto staat kan het soms voorkomen dat je er niet omheen kunt kijken om te schieten.
- De multiplayer heeft een stevig nadeel, om te spelen dien je ingelogd te zijn bij Rockstar's Social Club én bij Windows Live, pas dan kun je bij de game inloggen om de multiplayer te spelen.
- Het spel ziet er zeer goed uit, maar kent wel enkele kleine framerate problemen.
Al met al is GTA IV op de PC een 'must buy' volgend het blad.
|