Indiana Jones and the Great Circle op 17 april naar PlayStation 5
Door Rene Groen op 24-03-2025 om 19:03
Na een eerdere release op PC en Xbox Series komt Indiana Jones and the Great Circle op 17 april naar de PlayStation 5. Mocht je de Premium Edition of Collector's Bundle kopen, dan kun je al twee dagen eerder aan de slag.
Samen met de release op de PlayStation 5 verschijnt er ook een update met twee nieuwe zweepvaardigheden. Met “Open Season” kun je een vijand met een zweep slaan, waardoor deze tijdelijk meer schade oploopt bij volgende aanvallen, terwijl je met “Sleight of Hand” een vijand kunt ontwapenen en zijn wapen Indy's kant op kunt laten vliegen. Deze nieuwe vaardigheden zijn vanaf 15 april beschikbaar op alle platforms.
Bij alle pre-orders ontvangen spelers The Last Crusade Pack, met de Traveling Suit Outfit en de Lion Tamer Whip. De Premium-editie biedt toegang tot de aankomende verhaal-DLC, Indiana Jones and the Great Circle: The Order of Giants, die later dit jaar beschikbaar komt, naast de Temple of Doom Outfit en een digitaal art-boek. De digitale Premium Upgrade-editie, met alle bovenstaande extra's, is vanaf 17 april te koop voor spelers met de basisgame. De digitale en fysieke Premium Editions, samen met de Collector's Bundle, zijn inclusief twee dagen vroege toegang vanaf 15 april.