Enkele dagen geleden lekte al uit dat Yakuza 2 een herbewerking zou krijgen voor de PlayStation 4 onder de naam Yakuza Kiwami 2. Gelukkig hoefden we niet lang te wachten voor de officiële onthulling.
SEGA heeft bij een evenement in het Akihabara UDX Theater in Tokyo de game officieel naar buiten gebracht. Net als bij Yakuza Kiwami betreft het een remake van de PlayStation 2 sequel die in 2006 werd uitgebracht en twee jaar later in het westen kwam. Japanners hoeven niet lang te wachten op de titel, aldaar verschijnt deze al op 7 december, het is alleen nog wachten op een Europese releasedatum.
Om de titel naar de hedendaagse standaard te brengen maakt de ontwikkelaar gebruik van de Dragon Engine die we ook kennen van Yakuza 6. Verder zullen er updates worden doorgevoerd aan het verhaal, de audio en de activiteiten en zal Goro Majima speelbaar zijn in diens eigen scenario.
dantekloon
op 26-08-2017 om 13:48
[Niv: 189 / Exp: 9429]
Kan nu al niet meer wachten tot 2019 dat deze game hier uitkomt
Asianator
op 26-08-2017 om 17:32
[Niv: 164 / Exp: 8205]
Yakuza Kiwami 2... geweldig! Nu nog een collectie van Yakuza 3, 4 en 5 op de PS4 en we zijn klaar. En ja... Dead Souls mag erbij. Was een leuke game.
Geweldig nieuws voor Yakuza-fans vandaag!
Gast (188.206.70.xxx)
op 28-08-2017 om 12:36
Ze mogen de Feudale Yakuza van mij dan ook zeker uitbrengen hier. Zag hem liggen toen ik in Japan was zag er epic uit
Xavior
op 28-08-2017 om 15:59
[Niv: 121 / Exp: 6068]
Misschien een remake van de black panther delen op de psp.
Toch vind ik het wel grappig om te zien hoe Yakuza eindelijk de erkenning krijgt dat het verdient. Men vergeleek het eerst altijd met Gta terwijl dat een compleet ander spel is.