Traditiegetrouw heeft Ubisoft altijd een grootse afsluiter voor haar Ubisoft persconferentie, dit jaar was deze eer voor Siege, de nieuwste titel in de Rainbow Six franchise.
De naam Siege verwijst hierbij naar de gelijknamige multiplayer mode, waarbij vijf spelers een dame uit een huis moeten ontvoeren terwijl vijf andere spelers dit moeten voorkomen. Ubisoft legde gedurende de persconferentie enkel de nadruk op deze mode, waardoor de vraag ontstond of het spel wel een singleplayer zou krijgen. Het antwoord hierop is positief, tijdens het GT Live Access Stream kregen we namelijk een bevestiging van een singleplayer, details hierover volgen 'zeer snel'.
In ander nieuws over de game vertelt Ubisoft CEO Yves Guillemot dat Siege een complete reboot van de serie is. Ondanks de toezegging van een singleplayer ligt de nadruk op de multiplayer, alsmede het bieden van een ervaring met zestig frames per seconde. Het spel ligt volgend jaar in de winkels voor de PC, Xbox One en PlayStation 4, onderstaand nog eens een blik op de getoonde beelden van de persconferentie.