Een tijdje geleden maakte Sony duidelijk dat ze een iPod killer wilden worden en als je de concurrentie met de iPod wil aangaan, moet je het ook tegen de iTunes winkel opnemen. Er waren dan ook al eerder geruchten dat Sony een downloadservice voor muziek zou starten.
Sony gaat nu samenwerken met Yahoo.com om een muziekdownloadservice te starten in Japan. Op de site zou je 73.000 liedjes kunnen downloaden van ongeveer 39 verschillende maatschappijen waaronder natuurlijk Sony. Elk liedje zou tussen de 1,15 en 2,67 euro kosten. De muziek zou gecodeerd worden in het ATRAC3 formaat. Die kun je afspelen op verscheidene GSMs, NetMD-type MiniDisc, ATRAC CD lezers en natuurlijk de PSP.
Sony Computer Entertainment Korea zou ondertussen begonnen zijn aan GloRacer. Vijftien mensen werken aan deze game. In Korea zouden reeds twintig games in ontwikkeling zijn en zouden er vijftig studio's geïnteresseerd zijn in het maken van games voor de PSP.
|