Team Ninja is sinds de launch van de Xbox één van de trouwere studio's voor de console. Sindsdien brachten ze de Xbox en de Xbox 360 prachtgames in hun Dead or Alive en Ninja Gaiden franchises. Toch waren er ook al even geruchten dat ook de PS3 verwend zou worden met games uit die franchises.
In Famitsu heeft Tecmo, eigenaar van Team Ninja, nu aangekondigd dat er gewerkt wordt aan Ninja Gaiden Sigma. In deze Ninja Gaiden kun je naast Ryu aan de slag als Rachel, een ninja met de 'maten' van de gemiddelde Dead or Alive vrouw.
Het gaat om Ninja Gaiden zoals we die al op de Xbox kennen, maar dan met een grafische update, extra uitdagingen en nieuwe wapens. Je zult ook met twee katana's tegerlijk je tegenstanders te lijf kunnen gaan. Een releasedatum is nog niet bekend. Deze Ninja Gaiden wordt niet ontwikkeld door het hoofdteam bij Team Ninja, dat team zal namelijk werken aan een opvolger van Ninja Gaiden voor Xbox 360.
De game zal speelbaar zijn op TGS dus we verwachten snel meer!
[Update] Hier zijn scans met de eerste screens te zien.

|