Nintendo weet ons regelmatig te verrassen, zo deden ze ook vorig jaar met de onthulling van de Alarmo. Deze interactieve klok is al sinds oktober 2024 verkrijgbaar, maar dan alleen voor Nintendo Switch Online abonnees.
Het plan was om de verkoop midden-januari publiekelijk te maken, zodat een ieder die interesse heeft tot een aankoop over kon gaan. Deze releaseperiode is nu echter opgeschoven, waardoor we tot begin maart geduld op moeten brengen. Vanaf dit moment kun je de Alarmo oppikken via de My Nintendo Store in Groot-Brittannië en Ierland, en van bepaalde retailers in de rest van Europa.
Een reden voor het uitstel werd niet gegeven, wel werd de Alarmo vorige maand ook uitgesteld in Japan, aldaar vanwege tekorten. Of dit ook in Europa het geval is maakte Nintendo niet bekend.
Met de Alarmo kun je wakker worden op de muziek van diverse Nintendo games, en tevens reageert de klok op bewegingen. Hierdoor kun je het alarm op snooze zetten, zonder dat je hiervoor uit bed hoeft te komen. Ook houdt Alarmo je bewegingen in de nacht bij.
|