De Franse studio Quantic Dream werkt momenteel aan Star Wars Eclipse, een project waarover geruchten gaan dat de ontwikkeling niet goed vordert en we er dan ook nog jaren op moeten wachten. Dit weerhoudt de studio er mogelijk niet van om tegelijkertijd aan een tweede game te werken.
Twitteraar @AccNgT wist de komst van Star Wars Eclipse vroegtijdig te melden, waarna de officiële aankondiging bij de Game Awards werd gedaan. Deze zelfde bron zegt nu dat het hoofdteam van de studio aan een tweede game werkt die gebaseerd is op hun Dark Sorcerer demo uit 2013 en waarin humor centraal staat.
Quantic Dream's second AAA project
- Based on The Dark Sorcerer demo - Humor based game - Core team in Paris - More advanced than Star Wars Eclipse - Cross-Gen (can be changed due to their new strategy) pic.twitter.com/08sLTcbkPr
De demo waar ze naar verwijzen is een techdemo die de studio voor de PlayStation 4 produceerde. In een clip van twaalf minuten zagen we een tovenaar die donkere magie beoefende, alvorens erachter te komen dat het geheel zich op een filmset afspeelde. Mocht dit de voorloper zijn voor een game dan is dit niet voor het eerst, ook Detroit: Become Human begon als een demo onder de naam Kara.