Het grote succes van de Battlefield serie legt D.I.C.E. en E.A. geen windeieren. Met Battlefield 2: Modern Combat die binnenkort voor de 360 lijkt er geen eind aan het succes te komen.
Maar wat te doen als de Battlefield serie overal al op verschenen is? Dan ga je toch de toekomst in! Met een Battlefield titel die "modern combat" tot in het volste benut is het handig om een kleine 150 jaar de toekomst in te gaan.
Aan de vooravond van een nieuwe ijstijd breekt de paniek uit. Slechts een klein gedeelte van de wereldbevoking kan deze ramp overleven en er breekt een oorlog uit tussen twee supermachten. De Europese Unie en de nieuw gevormde Pan Asia coalitie. Natuurlijk brengt deze sprong in de tijd nieuwe wapens en voertuigen met zich mee. De game zal deze herfst voor de PC in de winkel liggen.





|