Een nieuwe trailer en een releasedatum lijken er binnenkort aan zitten te komen voor Death Stranding 2: On the Beach. Deze hints lijken weggeven te zijn via Hideo Kojima zelf, en via het Rating Board in Zuid-Korea.
Hideo Kojima plaatste een fot op zijn X van het programma Adobe Premiere, de software die hij gebruikt om trailers mee in elkaar te zetten. Dit lijkt een hint te zijn naar een aankomende trailer van Death Stranding 2, die mogelijk volgende week vrijdag gepresenteerd zal worden. Er zijn namelijk geruchten dat er op deze dag een Sony State of Play presentatie uitgezonden zal worden.
Mocht er een trailer volgen dan is er ook een kans dat we meteen de releasedatum leren kennen. In Zuid-Korea heeft het spel inmiddels een leeftijdsclassificering ontvangen, veelal een teken dat er een datum aan een game gekoppeld kan worden.
Voor nu zijn er nog een hoop vragen, maar laten we hopen dat er snel antwoorden volgen.
|