Pivotal Games komt dit jaar reeds met het vierde deel van de Conflict reeks. Na Desert Storm I, II en Vietnam neem je in Conflict: Global Terror deel aan de enige oorlog waarop men trots is in de 21ste eeuw, de oorlog tegen terrorisme. In het teken van de recente aanslagen is de naam al veranderd in Global Storm maar terroristen uitschakelen blijft het doel in deze PS2, Xbox en PC shooter.
Je vijand is March 33, een terroristenorganisatie die snel aan belang lijkt te winnen. De personages uit de originele Conflict: Desert Storm komen terug voor een nieuwe missie maar al snel blijkt dat er een verrader in hun organisatie zit en Foley wordt vermist. Daarom wordt dan ook een sniper aangenomen om zijn plaats in te nemen en March 33 uit te schakelen.
De game zou gevarieërder moeten worden dan de vorige delen want ditmaal doe je meerdere locaties op de wereld aan. De engine werd terug vanaf de grond opgebouwd dus hoopt men een mooiere game met betere AI te kunnen leveren aan de klant. De belangrijkste nieuwigheid in deze titel is echter gewoon de toevoeging van een online mode.
Trailer












|