Ontwikkelaar Team Ninja werkt aan Wo Long 2: Wings of Ember, een actie-RPG die begin 2027 naar de PC, PlayStation 5, Xbox Series en Nintendo Switch 2 zal komen. Ook is de game bij diens release te spelen op Game Pass.
Het verhaal speelt zich af in de late Oostelijke Han-dynastie, toen verschillende krijgsheren streden om de macht en de helden van de Drie Koninkrijken opstonden. Een feniks herrijst uit de as van de oorlog, terwijl een naamloze kampioen vecht op uitgestrekte slagvelden tegen machtige vijanden en angstaanjagende demonen.
In dit vervolg op Wo Long: Fallen Dynasty moeten we de geëvolueerde Chinese krijgskunsten beheersen en de door monsterlijke demonen geteisterde slagvelden van de Drie Koninkrijken veroveren, samen met beroemde helden die hun stempel op de geschiedenis hebben gedrukt.
Ter ere van de aankondiging is de eerste game, Wo Long: Fallen Dynasty, opnieuw beschikbaar via Game Pass voor Xbox Series, Xbox One en PC.