Soms krijg je een eerste voorproefje van een game waarmee je lekker wordt gemaakt, waarna je nog lange tijd moet wachten om er daadwerkelijk mee aan de slag te kunnen. Dit lijkt ook het geval voor Intergalactic: The Heretic Prophet, de nieuwste game van ontwikkelaar Naughty Dog.
De nieuwe science-fiction titel van de studio achter The Last of Us werd eind vorig jaar aan ons voorgesteld, toch lijkt het nog wel even te duren voordat de release plaats zal vinden. Op het ResetEra forum herinnerde een gebruiker zich dat journalist Jason Schreier had aangegeven dat de game, samen met The Witcher VI, zich nog in een vroege ontwikkelingsfase bevond en hierdoor verre van af is. Schreier reageert hier zelf op: "Ik weet vrijwel zeker dat ik zei dat het allebei hele vroege teasers zouden zijn. Geen van beide games komen volgend jaar uit."
Hoewel game director Neil Druckmann zelf geen releaseperiode noemt liet hij enige tijd geleden al doorschemeren dat de release nog wel even op zich laat wachten:
quote: "We hebben nog een lange weg te gaan. Nogmaals, deze dingen zijn zo complex en groot en er zijn zoveel mensen bij betrokken. Het is alsof ik nog steeds niet precies weet hoe dit er uiteindelijk uit gaat zien. Het is alsof ik een theorie heb, een idee, maar het evolueert en verandert nog steeds terwijl we het maken."
Mochter Intergalactic: The Heretic Prophet pas in 2027 uitkomen, dan zit er een gat van zeven jaar tussen deze en Naughty Dog's vorige game, The Last of Us Part II. Hier moet wel bij worden gezegd dat ze ook veel tijd hebben gestoken in The Last of Us Online, een game die uiteindelijk werd geannuleerd.
|