Smurfen en Smurfinnen, we hebben Smurfachtig nieuws! Ontwikkelaar OSome Studio mag een nieuwe game Smurfen onder de naam The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone, en de release staat gepland voor Smurftober!
Goed, genoeg gesmurfd, The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone is in ontwikkeling voor de PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 en PlayStation 5 en zal in oktober worden uitgebracht.
In het verhaal heeft Handy Smurf een revolutionaire ontdekking gedaan, de SmurfoMix! Er mist echter nog één ingrediënt om het te voltooien, en dat is The Green Stone, die in handen is van Gargamel. Wat volgt is een missie om deze steen in handen te krijgen vanuit Gargamel's laboratorium, iets wat niet gaat zoals hij bedacht had. Door een fout explodeert de steen en raken de stukken verspreid over The Cursed Land. Met dit ongeluk komen ook nog eens de gemene Stolas vrij, een bende die geen goede bedoelingen heeft.
OM redding te bieden is er een team van vier Smurfen aangesteld die op avontuur gaan om de steen in zijn oude orde te herstellen en het op te nemen tegen de Stolas. Ze krijgen zelfs hulp uit onverwachte hoek als ook Gargamel zich ermee gaat bemoeien.





|