Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCPS VitaNintendo 3DSWii UNintendo SwitchPlaystation 3Playstation 4Xbox 360Xbox OneAppMisc    
11 December 2018 
(5) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
10 December 2018 
(3) 
(1) 
(0) 
(2) 
(0) 
(2) 
(5) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(1) 
09 December 2018 
(6) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
08 December 2018 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
07 December 2018 
(2) 
(0) 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(4) 
(3) 
(0) 
(0) 
(8) 
(0) 
(2) 
(2) 
(5) 
(5) 
(7) 
(0) 
(1) 
(3) 
06 December 2018 
(15) 
(12) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(3) 
05 December 2018 
(11) 
(16) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(4) 
04 December 2018 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(3) 
(0) 
03 December 2018 
(0) 
(0) 
(3) 
(0) 
(0) 
(2) 
(4) 
01 December 2018 
(1) 
(0) 
(4) 
(5) 
30 November 2018 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(2) 
(0) 
29 November 2018 
(1) 
(0) 
(10) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(6) 
28 November 2018 
(8) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(9) 
(0) 
27 November 2018 
(2) 
(0) 
(2) 
(0) 
(10) 
(3) 
26 November 2018 
(6) 
(0) 
(0) 
(1) 
(4) 
25 November 2018 
(0) 
23 November 2018 
(0) 
(0) 
(1) 
22 November 2018 
(11) 
Asterix & Obelix XXL 2 Remastered
Monster Boy and the Cursed Kingdom
Darksiders III
Sid Meier's Civilization VI
Nieuws:

Genomineerden The Game Awards bekend


Door Rene Groen op 14-11-2018 om 15:40
Bron: Dual Shockers

Wat was in 2018 de beste game in uiteenlopende categorieŽn als Best Narrative, Games for Impact en Best Debut Indie Game? Het zijn vragen waar we tijdens The Game Awards een antwoord op krijgen.

Een ieder kan namelijk weer stemmen in de volgende categorieŽn met steeds meerdere selectiemogelijkheden:
    Game of the Year
    - Assassinís Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
    - Celeste (Matt Makes Games)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Marvelís Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
    - Monster Hunter: World (Capcom)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

    Best Ongoing Game
    - Destiny 2 (Bungie / Activision)
    - Fortnite (Epic Games)
    - No Manís Sky (Hello Games)
    - Overwatch (Blizzard)
    - Tom Clancyís Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft)

    Best Game Direction
    - A Way Out (Hazelight Studios / EA)
    - Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Marvelís Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

    Best Narrative
    - Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
    - Marvelís Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

    Best Art Direction
    - Assassinís Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
    - Return of Obra Din (3909 LLC)

    Best Score/Music
    - Celeste (Lena Raine)
    - God of War (Bear McCreary)
    - Marvelís Spider-Man (John Paesano)
    - Ni No Kuni II (Joe Hisaishi)
    - Octopath Traveler (Yasunori Nishiki)
    - Red Dead Redemption 2 (Woody Jackson)

    Best Audio Design
    - Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch Studios / Activision)
    - Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Marvelís Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

    Best Performance
    - Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
    - Christopher Judge as Kratos, God of War
    - Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassinís Creed Odyssey
    - Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
    - Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvelís Spider-Man

    Games for Impact
    - 11-11 Memories Retold (Digixart / Aardman Animations / BANDAI NAMCO Entertainment)
    - Celeste (Matt Makes Games)
    - Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
    - Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
    - The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories (White Owls / Arc System Works)

    Best Independent Game
    - Celeste (Matt Makes Games)
    - Dead Cells (Motion Twin)
    - Into the Breach (Subset Games)
    - Return of the Obra Dinn (3909 LLC)
    - The Messenger (Sabotage Studio)

    Best Mobile Game
    - Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
    - Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
    - Fortnite (Epic Games)
    - PUBG MOBILE (Lightspeed & Quantum / Tencent Games)
    - Reigns: Game of Thrones (Nerial / Developer Digital)

    Best VR/AR Game
    - ASTRO BOT Rescue Mission (SIE Japan Studio / SIE)
    - Beat Saber (Beat Games)
    - Firewall Zero Hour (First Contact Entertainment / SIE)
    - Moss (Polyarc Games)
    - Tetris Effect (Resonair / Enhance, Inc)

    Best Action Game
    - Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
    - Dead Cells (Motion Twin)
    - Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
    - Far Cry 5 (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
    - Mega Man 11 (Capcom)

    Best Action/Adventure Game
    - Assassinís Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
    - God of War (Sony Santa Monica / SIE)
    - Marvelís Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
    - Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
    - Shadow of the Tomb Raider (Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix)

    Best Role-Playing Game
    - Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Square Enix / Square Enix)
    - Monster Hunter: World (Capcom)
    - Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment)
    - Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
    - Pillars of Eternity II: Deadfire (Obsidian Entertainment / Versus Evil)

    Best Fighting Game
    - BlazBlue: Cross Tag Battle (Arc System Works)
    - Dragon Ball FighterZ (Arc System Works / BANDAI NAMCO Entertainment)
    - Soul Calibur VI (Bandai Namco Studios / BANDAI NAMCO Entertainment)
    - Street Fighter V Arcade (Dimps / Capcom)

    Best Family Game
    - Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
    - Nintendo Labo (Nintendo EPD / Nintendo)
    - Overcooked 2 (Ghost Town Games / Team 17)
    - Starlink: Battle for Atlas (Ubisoft Toronto / Ubisoft)
    - Super Mario Party (NDCube / Nintendo)

    Best Strategy Game
    - BATTLETECH (Harebrained Schemes / Paradox Interactive
    - Frostpunk (11 bit studios)
    - Into the Breach (Subset Games)
    - The Banner Saga 3 (Stoic Studio / Versus Evil)
    - Valkyria Chronicles 4 (Sega CS3 / Sega)

    Best Sports/Racing Game
    - FIFA 19 (EA Vancouver / EA Sports)
    - Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
    - Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
    - NBA 2K19 (Visual Concepts / 2K Sports)
    - Pro Evolution Soccer 2019 (PES Productions / Konami)

    Best Multiplayer Game
    - Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
    - Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
    - Fortnite (Epic Games)
    - Monster Hunter: World (Capcom)
    - Sea of Thieves (Rare / Microsoft Studios)


    Best Student Game
    - Combat 2018 (Inland Norway University of Applied Sciences Ė Norway)
    - Dash Quasar (UC Santa Cruz)
    - JERA (Digipen Bilbao, Spain)
    - LIFF (ISTART Digital Ė France)
    - RE: Charge (MIT)

    Best Debut Indie Game
    - Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
    - Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
    - Moss (Polyarc Games)
    - The Messenger (Sabotage Studio)
    - Yokuís Island Express (Villa Gorilla)

    Best Esports Game
    - CSGO
    - DOTA2
    - Fortnite
    - League of Legends
    - Overwatch

    Best Esports Player
    - Dominique "SonicFox" McLean (Echo Fox)
    - Hajime "Tokido" Taniguchi
    - Jian "Uzi" Zi-Hao (Royal Never Give Up)
    - Oleksandr "s1mple" Kostyliev (Natus Vincere)
    - Sung-hyeon "JJoNak" Bang (New York Excelsior)

    Best Esports Team
    - Astralis (CSGO)
    - Cloud9 (LOL)
    - Fnatic (LOL)
    - London Spitfire (OWL)
    - OG (DOTA2)

    Best Esports Coach
    - Bok "Reapered" Han-gyu (Cloud9)
    - Cristian "ppasarel" Bănăseanu (OG)
    - Danny "zonic" SÝrensen (Astralis)
    - Dylan Falco (Fnatic)
    - Jakob "YamatoCannon" Mebdi (Team Vitality)
    - Janko ďYNkĒ Paunovic (MiBR)

    Best Esports Event
    - ELEAGUE Major: Boston 2018
    - EVO 2018
    - League of Legends World Championship
    - Overwatch League Grand Finals
    - The International 2018

    Best Esports Host
    - Alex "Goldenboy" MendezAlex ďMachineĒ Richardson
    - AndersBlumeEefje ďSjokzĒ Depoortere
    - Paul ďRedEyeĒ Chaloner

    Best Esports Moment
    - C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE (ELEAGUE)KT vs IG Base Race (LOL Worlds)G2 Beating RNG (LOL Worlds)
    - OGís Massive Upset of LGD (DOTA 2 Finals)
    - SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ (EVO)

    Content Creator of the Year
    - Dr. Lupo
    - Myth
    - Ninja
    - Pokimane
    - Willyrex


15:47  Verken de zee vanaf de 28e in Abzu
15:19  [Upd.] PUBG volgende maand naar de PS4
 Reacties (2)
 Pagina: 1
Gast (31.151.97.xxx) op 15-11-2018 om 07:34
Oof het word moeilijk kiezen tussen spiderman en GOW

Gast (86.85.123.xxx) op 15-11-2018 om 08:52
Game of the year kan wat mij betreft alleen maar RDR2 zijn.

 Pagina: 1

 Reageer
Om te reageren op artikelen hoef je niet geregistreerd te zijn.
Om het forum te gebruiken is registreren echter wel verplicht.


Titel:
The Game Awards
Type:
Event
Releasedatum:
05-12-2014
Ontwikkelaar:
Spike
Uitgever:
Spike
Media:
Geen media gevonden