| |
| Auteur |
Bericht |
Ga naar pagina Vorige 1, 2, 3 ... 172, 173, 174
|
| ninodude |
Geplaatst: 13 Feb 2026 11:52 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 08 Aug 2008 Berichten: 10207
|
Ja man, niets aan te doen. Ik ben op het moment werkeloos en geen vriendin/gezin, dus bakken met tijd over, op zoek naar een baan maar wil nog niet slagen. Sollicitatie was prima maar ik ben helaas niet de enige.. en dat laatste, dat heb ik zelf onbewust veroorzaakt door iedereen de afgelopen jaren weg te duwen.
En wat ook meespeelt is dat ik me heb afgekeerd van social media, dus val ik terug op Gamed. Voelt fijn om weer terug te zijn.
+ nog lekker bezig met Dredge.
+ vanavond koken voor mijn pa. |
|
| Terug naar boven |
|
|
| ninodude |
Geplaatst: 01 Mrt 2026 01:03 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 08 Aug 2008 Berichten: 10207
|
+ lekker avondje door het gamed archief heen zitten scrollen.
+ leuke tweede date gehad gisteren.
- laatste tijd niet gegamed.
Ik ben wel weer naar de bioscoop gegaan met mijn cineville pas. Leuk maar soms word het ook allemaal wat veel, het is massaproductie en soms voelt het ook meer aan als vrije tijd doorkomen. Ik weet niet of dat goed of slecht is want je kan niet elke dag een topfilm 365 dagen per jaar hebben.
Ik denk dat ik ook maar stop met games kopen die onder de 90 scoren, gamed en gameplay magazine zijn mijn referenties. Ik heb namelijk zo’n gigantische backlog dat ik tot mijn honderdste kan blijven door spelen. Vind het nog steeds leuk om te volgen maar zelfde als hierboven zijn vele games snel vergeten en niet bijzonder.
Dispatch is wel een instant classic die je gespeeld moet hebben. Ik raad het ook iedereen aan om het te spelen, is van de bedenkers van The Wolf Among Us en andere telltale games. |
|
| Terug naar boven |
|
|
|
|
Ga naar pagina Vorige 1, 2, 3 ... 172, 173, 174 |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|