Auteur |
Bericht |
|
Zokun90 |
Geplaatst: 22 Apr 2008 15:43 Onderwerp: Favoriete Film?
| |

Geregistreerd op: 31 Jan 2008 Berichten: 393
|
Vreemd dat deze topic nog niet bestaat, ´Welke film je als laatst gezien´ doet het hem nie echt
Hier kun je de beste film in je mening geven en ook waarom.
Die van mij is Fight Club , het verhaal is in mijn ogen zeer interessant, hoe mensen gewoon echt zo kunnen genieten om jezelf in bare knuckle gevechten in te geven. kan ik enigszins begrijpen. Brad pitt vond ik al een coole acteur (there, I said it) Goed geacteerd, hoewel het niet bepaald oscar-worthy was, maar ik vond het wel goed genoeg. De twist op het eind is natuurlijk het beste aan de film. Vele mensen vonden die wel voorspelbaar, voor mij absoluut niet. ik vond het ook geweldig hoe alles toen op z´n plaatje viel, heb ik bij geen enkel film meegemaakt. Daarom is deze film zelfs vetter als je hem voor de 2e keer bekijkt. Deze film wordt ook gewaardeerd als één van de beste door vele anderen (check imdb.com en moviemeter.nl) |
|
Terug naar boven |
|
|
Lawliet |
Geplaatst: 22 Apr 2008 16:09 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 07 Sep 2006 Berichten: 4857
|
Ik zal er een paar opnoemen
Jurassic Park 1,2 en 3
Jurassic Park deel 1 was echt een beest van een film. De effecten van de film waren ongelofelijk vooral omdat deze film in 1993 uitkwam. De dinosaurussen waren ook zeer realistisch. Man, ik ben gewoon een erge fan van Spielberg.
Rocky 1 & 2
De muziek, de training montage, het vechten, lopen op de trap van Philadelphia Museum of Art. Deze twee films zijn gewoon klassiekers en zeker het kijken waard. De latere films waren niet echt super hellaas.
Close Encounters of the Third Kind
Weer een topper van Spielberg en zeker het kijken waard
Dead serie (Dawn of the Dead, Day of the Dead, etc.)
Ben dol op horror films zoals Nightmare on Elmsteert, Friday the 13th en Hellraiser maar het liefst hou ik van zombie films en vooral de remake van Dawn of the Dead was echt gaaf
En ik heb nog zo veel meer. |
|
Terug naar boven |
|
|
Kurosaki01 |
Geplaatst: 22 Apr 2008 16:21 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 20 Dec 2006 Berichten: 4334
|
|
Terug naar boven |
|
|
Zokun90 |
Geplaatst: 22 Apr 2008 17:39 Onderwerp:
| |

Geregistreerd op: 31 Jan 2008 Berichten: 393
|
lol, ik zou kunnen zweren dat ik goed gekeken had
Laat deze maar zitten |
|
Terug naar boven |
|
|
|
|
|